20/11/2009

Medialnie

Ostatnie dni w życiu bloga mijają pod znakiem ożywionych kontaktów z mediami - nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy.
W dzisiejszym wydaniu Dziennika można znaleźć tekst na temat zjawiska street fashion, a w nim wzmiankę o Street Fashion in Cracow (w zakończeniu). Słowo komentarza ode mnie: co prawda Mistrz Scott Schuman nie zamieszcza na swojej stronie linków do innych blogów, ale może zdarza mu się, że omsknie mu się palec i tutaj - choćby przez przypadek - klika? ;-)

Mam dla Was jeszcze drugą ważną wiadomość w związku z mediami. W środę spotkałam się z Adą Wysocką i Marysią Sztark z krakowskiego Antyradia. Rozmawiałyśmy o krakowskiej modzie ulicznej i ogółem o modzie i o stylu. Szafiarki reprezentować będzie Bastet. Programu będzie można posłuchać już w tę niedzielę (22.11.), między godz. 8-10 rano w krakowskim (ważne!) Antyradiu. Dla spóźnialskich, zapominalskich albo zaspanych przewiduję również zamieszczenie nagrania na blogu, tak więc nic straconego, możecie pospać dłużej. :-)

5 comments:

 1. Gratuluję Gabi wchodzenia z tematyka na głębsze wody. Ostatnio też w DDTVN mówili coś o szafiarkach i Swapach. Widać że temat świeży, a ty szczęśliwie masz w nim swojego bzika. Prawdziwej pasji nie da się zdławić, dlatego czekam na Twój występ w TVN lub innej telewizji, masz spora szansę się przebić :) Powodzenia.

  Ein

  ReplyDelete
 2. @Ela & Marcepanowa: dzięki!
  @Ein: miło Cię widzieć i czytać, jeśli jesteś tym samym Einem, którego mam na myśli. :-) Dziękuję! Na pewno powiadomię, jeśli nadarzy się okazja, żeby zaprezentować bloga w TV. :-)

  ReplyDelete
 3. gratuluję i życzę dalszych sukcesów! :)

  ReplyDelete

Dzięki za komentarz :) Komentarze obrażające i atakujące osoby fotografowane będą usuwane.

+ Jeśli jesteś niezalogowana/y, podpisz się nickiem lub imieniem (będzie mi łatwiej odpowiedzieć).
+ Proszę, nie zamieszczaj (auto)reklam.