02/05/2013

Rozmowa z portalem lovekrakow.pl


Na dzień przed wyjazdem na Fashion Week do Łodzi z mojego i innych blogów przepytała mnie Monika Leżańska z portalu lovekrakow.pl. Jeśli ktoś mnie jeszcze przez te 6 lat nie widział lub nie słyszał, poniżej mała próbka fonii połączonej z wizją. Mały stresik na początku był, ale później zrobiło się luźniej ;-)

9 comments:

 1. Gabi, super Ci poszło, gratki!:)
  O.

  ReplyDelete
 2. Gratsy Gabi :) Konsekwentna w tym co robisz, widać że sprawia Ci to mnóstwo radochy. Popieram całym serduchem.

  ReplyDelete
 3. Świetnie Ci poszło, gratuluję. :)

  zapraszam na candy u mnie. :) http://kolorowyswiatmarzen.blogspot.com/2013/05/konierzykowe-candy.html

  ReplyDelete
 4. Gratuluje wywiadu:-). I podziwiam za spokoj i spojnosc. To musi byc nielatwe (dziennikarz i kamerzysta naprzeciw). Chyba nie dalabym sobie z tym rady w taki sposob jak ty!

  ReplyDelete
 5. z całym szacunkiem Gabrysia ale wywiad strasznie słaby, nie poszło Ci najlepiej ale sądze, że to w dużej mierze "zasługa" beznadziejnych pytań tej dziewczyny
  lepiej rób zdjęcia niż się wypowiadaj :)

  ReplyDelete
 6. Gabrielo, wywiad na poziomie. W odróżnieniu od Jemerced i Maffashion, Ty umiesz się wysłowić i miło się Ciebie słucha.

  ReplyDelete
 7. Bardzo ciężko się tego słucha. Nie odpowiadasz na pytania i za często się powtarzasz. Ja rozumiem, że stres i w ogóle, ale skoro jesteś już taka obyta w wielkim świecie, to chyba powinnaś umieć się lepiej wysławiać. Pozdrawiam.

  ReplyDelete
 8. Dziękuję za szczerą opinię :) Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi - dzięki :)

  ReplyDelete
 9. Mnie sie słuchało lekko, choć z modą nie mam nic do czynienia. Wręcz przeciwnie, bym powiedział. :) Fakt, Gabrysia nie ma łatwej, naturalnej mowy, tak jest genetycznie uwarunkowana. I bardzo dobrze, nie zostanie politykiem. ;) Ale, do pewnego stopnia, to jej zaleta, bo jest w tym autentyczna, szczera, a przede wszystkim myśląca. Najgorsze z czym można się spotkać w tego typu wywiadach to gładkie, bezmyślne klepanie. Gabrysiu nie zmieniaj się.

  ReplyDelete

Dzięki za komentarz :) Komentarze obrażające i atakujące osoby fotografowane będą usuwane.

+ Jeśli jesteś niezalogowana/y, podpisz się nickiem lub imieniem (będzie mi łatwiej odpowiedzieć).
+ Proszę, nie zamieszczaj (auto)reklam.