19/08/2010

Noc subkultur w krakowskim Błędnym KoleJuż dzisiaj, na dzień przed Coke Live Music Festival, w Błędnym Kole (Bracka 4) zintegrują się subkultury – na jednym parkiecie spotkają się hippisi, punki i fani disco, bez granic i stereotypów.

Impreza rozpocznie się już od godziny 16.00, od zakupowego biforu – będzie można wtedy przyjść do klubu i zaopatrzyć się w ubrania polskich projektantów z Idei Fix. Miłośnicy retro będą mogli przebierać w asortymencie krakowskiego vintage shopu Mulholland Drive. Swoje miejsce także będą miały designerskie gadżety od wall – over.

Od godziny 20.00 można przychodzić do klubu prezentując swoje subkulturowe i uliczne kreacje – na wymianę plotek i podziwianie swoich strojów nie będzie zbyt dużo czasu, gdyż od godziny 20:30 oglądać będzie można zdjęcia młodych artystek: Andżeliki Mirochy vel. Zakazana oraz Moniki Stojak. Zdjęcia na ścianach i stolikach będzie mogli oglądać już od początku imprezy, zaś o 20:30 zdjęcia będą wyświetlane.

Około godziny 21:30 podziwiać będzie można pokaz mody wokół tematu subkultur, przygotowany m.in. przez Kaję Zielińską z Idei Fix. Na jednym wybiegu spotkają się grunge, punk i miłośniczka etno. Pokaz potrwa pół godziny, a od 22.00 będziemy bawić się z Holly Kitty, Cocksuckers, Slam Dunk oraz krakowscy rezydenci - Junkie Punks. Pod koniec imprezy najlepiej wystylizowani goście zostaną nagrodzeni.

Impreza biletowana od 19.30., wstęp: 10 zł.

7 comments:

 1. Bardzo fajny blog...zaraz wrzucam do ulubionych:)
  xoxo

  ReplyDelete
 2. rzeczywiście, blog bardzo fajny :)
  ( dodaję do obserwowanych, będzie mi bardzo miło, jeżeli mogę liczyć na to samo :)

  ReplyDelete
 3. Bardzo ciekawy blog zapraszamy do nas Moda portal.

  ReplyDelete
 4. A ja zupełnie nie na temat posta. Bardzo miło było mi poznać Cię na dzisiejszym Swapie. Bloga oczywiście dodaję do obserwowanych i zapraszam czasami do mnie:). Mam nadzieję, że się jeszcze kiedyś spotkamy na jakiejś modowej imprezie:)

  ReplyDelete
 5. @Loriee: http://www.uroda.com/wydarzenia/NIGHT-OF-THE-SUBCULTURE-relacja - zdjęcia do obejrzenia bez rejestracji

  Z rejestracją na portalu:
  http://www.nightnews.pl/galerie,24,3207.html?page=1

  @Stylish girl: pozdrawiam, będę zaglądać!

  ReplyDelete
 6. Zostałaś otagowana przez
  http://garderobe33.blogspot.com/2010/08/tag-10-rzeczy-ktore-lubisz.html
  Czy masz ochotę wziąść udział w zabawie?

  ReplyDelete

Dzięki za komentarz :) Komentarze obrażające i atakujące osoby fotografowane będą usuwane.

+ Jeśli jesteś niezalogowana/y, podpisz się nickiem lub imieniem (będzie mi łatwiej odpowiedzieć).
+ Proszę, nie zamieszczaj (auto)reklam.