03/10/2012

Art


Art jest Holendrem mieszkającym w Krakowie, malarzem i projektantem - marynarka, którą ma tutaj na sobie, jest jego projektu. Warto też zwrócić uwagę na świetnie dobraną koszulę pod spodem - zabawa deseniami to coś, co modowe tygryski w tym sezonie bardzo lubią ;) Jak sam mówi o swoich pomysłach, stara się zmienić zwyczajne marynarki w "żywe" dzieła sztuki, a inspiruje go niedoceniana sztuka Aborygenów. W ramach ciekawostki: z naszej krótkiej rozmowy dowiedziałam się, że marynarkę jego projektu miał na sobie na zdjęciach promocyjnych swojej debiutanckiej płyty Gienek Loska (zwycięzca X Factora). Więcej prac Arta możecie zobaczyć na jego profilu na Facebooku, klik!
I sam Gienek w marynarce Arta (zdjęcie pożyczone ze strony http://dts24.pl/pl,aktualnosc,%C5%BBycie-w-koncertowej-trasie,1048) :
PS Z nowości technicznych na blogu, obiecałam większe zdjęcia - i naprawdę są większe :)

6 comments:

 1. Wspaniała ta marynarka i przystojny dojrzały mężczyzna! Jak ja lubię, jak faceci dbają o swój wygląd w TAKI sposób, który nie odbiera im męskości.

  ReplyDelete
 2. czadowa marynarka!!! rewelacja!! no zgapię jak nic!!! dzięki dzięki za to zdjęcie.

  ReplyDelete
 3. Piekna marynarka (pozostale wzory - pozwolilam sobie kliknac) rownie ciekawe. Podoba mi sie dojrzalosc tego czlowieka, to nawet nie jest kwestia wieku, tylko spojrzenia, wyrazu twarzy. Koszula wystajaca tak jak lubie, od niechcenia, no i te buty, zmeczone, piekne.:-)

  ReplyDelete
 4. imię to on ma piękne, zazdroszczę.

  ReplyDelete

Dzięki za komentarz :) Komentarze obrażające i atakujące osoby fotografowane będą usuwane.

+ Jeśli jesteś niezalogowana/y, podpisz się nickiem lub imieniem (będzie mi łatwiej odpowiedzieć).
+ Proszę, nie zamieszczaj (auto)reklam.