18/04/2012

Kajsa

I cóż, że ze Szwecji - jak wam się podoba? :)

10 comments:

 1. Uwielbiam! Piekna, poczawszy od butow, po sam koniec turbanu. Wyglada, jakby zeszla z jakiegos obrazu. Wyczucie formy i koloru, jakiego ja osobiscie chyba nigdy nie opanuje. Fantastycznie zamotala sobie te chuste na glowie. Podoba mi sie kolorystyka, turkus i rude brazy i pomarancz. Swietnie skrojone spodnie, do nich szelki. Ta dziewczyna jest swietna.

  ReplyDelete
 2. Chciałabym takie coś, co ona ma na wierzchu :-D Jest piękna - taka zupełnie oderwana kolorami i kształtami ubrań od szarej rzeczywistości :-)

  ReplyDelete
 3. buty! Oryginalnie i bardzo ciekawie. Podoba mi się całość ;)

  ReplyDelete
 4. Spacerując po Krakowie można oko nacieszyć nie tylko zabytkami. Zapraszam do mnie, może kiedyś obok siebie przejdziemy http://zapalov.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. pozytywnie !
  A ja obserwuję.

  ReplyDelete
 6. Zdecydowanie pozytywnie, tego właśnie chcemy na naszych ulicach. Zapraszam na naszego bloga www.boringstreets.com również z Krakowa, o modzie ulicznej. Udowadniamy, że nie jesteśmy nudni na ulicach w przeciwieństwie do tego jak nas postrzegają. Pozdrawiamy cieplo! www.boringstreets.com

  boringstreets.com

  ReplyDelete
 7. moim zdaniem wygląda po prostu komicznie. a przede wszystkim bardzo niekorzystnie, dziwacznie i kiczowato. jak dla mnie jedna z "ofiar mody".

  ReplyDelete
 8. Jak zawsze dziwacznie :)

  ReplyDelete

Dzięki za komentarz :) Komentarze obrażające i atakujące osoby fotografowane będą usuwane.

+ Jeśli jesteś niezalogowana/y, podpisz się nickiem lub imieniem (będzie mi łatwiej odpowiedzieć).
+ Proszę, nie zamieszczaj (auto)reklam.