25/02/2013

Sunday Fashion Brunch w Baroque


Jakiś czas temu otrzymałam zaproszenie na Sunday Fashion Brunch w Baroque przy ul. św. Jana 16, organizowany przez Joanna Hawrot boutique & atelier. Niektórzy z was, dzięki rozlosowanym na fanpage'u zaproszeniom również mogli wziąć w nim udział, ale tym, których nie było, należy się kilka słów na temat wczorajszego dnia.
Za umilenie gościom niedzieli wzięli odpowiedzialność Joanna Hawrot - projektantka oraz Oskar Bachoń - stylista fryzur, który zajął się tego dnia wraz z modelkami specjalnym performensem. Mogliśmy dzięki temu uchylić wczoraj rąbka tajemnicy nowej kolekcji Joanny, która już 2 marca zostanie pokazana w Nowym Jorku, podczas Brooklyn Fashion Weekend. Obejrzeć też można było na żywo ozdobne nakrycia głowy projektu Elli Gajewskiej i personalizowane buty MYS Shoes.

Po pokazie znalazła się chwila na kuluarowe rozmowy, a następnie panel dyskusyjny, w którym udział wzięli zasiadający w Radzie Programowej Fashion Philosophy Fashion Week Polska krytyk mody, i blogger - Tobiasz Kujawa oraz znana z kontrowersyjnych sesji zdjęciowych fotografka Edyta Potrząsaj. Goście rozmawiali o fashionholizmie - choć dyskusja, początkowo o uzależnieniu od mody, zeszła na temat kariery w branży.

Wczorajsze spotkanie było kameralną, ale świetną okazją do poznania osób znanych do tej pory jedynie ze słyszenia i zamienienia z każdym kilku słów. Mnie udało się porozmawiać nieco dłużej z Tobiaszem, oraz z Goshą Kusper, stylistką Galerii Krakowskiej (na zdjęciach w niebieskiej sukience). Oprócz zdjęć, które widzicie poniżej, planuję zamieścić dziś jeszcze jednego osobnego posta z kilkoma wybranymi, najciekawiej ubranymi osobami - tym razem wywołanymi na zewnątrz lokalu. ;)


Tobiasz Kujawa

Od lewej: Edyta Potrząsaj, Oskar Bachoń, Joanna Hawrot, Ella Gajewska

Gosha Kusper
Ella Gajewska

Buty MYS

Buty MYS

3 comments:

  1. upiecia wlosow mi sie bardzo podobaja!!

    ReplyDelete
  2. Żałuję że ja nie dostałam zaproszenia :(

    ReplyDelete
  3. Swietna impreza. Bardzo dobre zdjecia, zabawne fryzury. Piekne sa te czarne, lakierowane buty ze wstawka z plastiku.

    ReplyDelete

Dzięki za komentarz :) Komentarze obrażające i atakujące osoby fotografowane będą usuwane.

+ Jeśli jesteś niezalogowana/y, podpisz się nickiem lub imieniem (będzie mi łatwiej odpowiedzieć).
+ Proszę, nie zamieszczaj (auto)reklam.