17/09/2009

Przynieś, sprzedaj, baw się!

Ciągle kupujesz nowe ubrania, mimo że potem ich nie nosisz? A może chcesz zmienić swój styl, kupić w końcu coś odważnego, lub szukasz ubrań na sezon jesień / zima? Już niedługo nadarzy się okazja, by zwolnić w szafie trochę miejsca. Po czym oczywiście zapełnić je na nowo. :-)))

Już 18 września o 20.00, w klubie Mish Mash przy ul. Mostowej 2 odbędzie się impreza pod hasłem „OMG, It’s Yard Sale”, łącząca wydarzenie muzyczne z wyprzedażą ubrań.
- Pomysł wziął się z potrzeby i próby przekonania ludzi do mieszania odzieży używanej z nową. Mamy dużo młodych projektantów, którzy szyją do tak zwanej szuflady lub na konkursy. Nie wychodzą ze swoimi projektami do ludzi, a jeśli już, to stają się na tyle znani, że przeciętnego człowieka na ich modę po prostu nie stać. – tłumaczy Kasia Borelowska, jedna z organizatorek przedsięwzięcia.
– Za stronę muzyczną odpowiada Patryk Chilewicz, były rezydent warszawskiego Saturatora. Na imprezie zagra wrocławski kolektyw Slam Dunk. Chcemy pokazać, ze moda nie musi być droga, nie musi się kończyć na sklepach sieciówkowych. Na imprezie pojawią się tacy projektanci, jak Wojtek Haratyk, Alexis and Pony, Misbehave oraz Katarzyna Habrych.
Zasady są proste – wszystkie osoby zainteresowane sprzedażą powinny zgłosić się na adres k.borelowska@gmail.com , wpisując swoje imię lub nick, określając przy tym, ile będą potrzebować stołów. Ubrania można będzie zarówno sprzedawać, jak i wymieniać, goście imprezy określają się w tej kwestii sami. Podczas imprezy będzie możliwość bezpiecznego przechowania zakupów – tak, by uczestnicy mogli zrobić także użytek z parkietu i baru.
Organizatorzy zapraszają wszystkich tych, którzy lubią eksperymenty z modą i mają żyłkę handlowca.

5 comments:

 1. super sprawa! czy będzie można bez problemu wejść jeśli nie mam ukończonych 18 lat? bardzo proszę o szybką odpowiedź,bo jeśli nie, to nawet nie mam co się wybierać...

  ReplyDelete
 2. bardzo fajne przedsiewziecie... szkoda ze tak pozno piszesz bo wybralbym sie z mila checia ;)

  ReplyDelete
 3. Gaba wysłałam Ci wiadomość na fb

  ReplyDelete
 4. @Olka: tak, nie ma problemu. Z tego, co wiem, nie ma selekcji, przynajmniej ze względu na wiek, w tym klubie.
  @Łukasz: sorry, nie mogłam wcześniej. ;/ Z przyczyn ode mnie niezależnych.
  @Styledigger: już sprawdzam. :-)

  ReplyDelete

Dzięki za komentarz :) Komentarze obrażające i atakujące osoby fotografowane będą usuwane.

+ Jeśli jesteś niezalogowana/y, podpisz się nickiem lub imieniem (będzie mi łatwiej odpowiedzieć).
+ Proszę, nie zamieszczaj (auto)reklam.